O mnie

Jako doświadczony Front-end Developer współpracuję z agencjami interaktywnymi z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Strony przeze mnie tworzone wyróżniają się wysoką jakością. Doskonale działają na wszystkich urządzeniach. Dbam o każdy szczegół i kończę projekty na czas.

KIM JESTEM?

Jestem Front-end Developerem, podróżnikiem i pływakiem-amatorem. Posiadam dyplom magistra, który otrzymałem na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym ze specjalizacją „Systemy Multimedialne.” Dzięki doświadczeniom ostatnich lat stałem się specjalistą w tworzeniu stron z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript i PHP. Koncentruję się na rozwijaniu umiejętności, które pozwalają na wykonywanie projektów szybko i efektywnie.

Doświadczenie

Karierę w branży rozpocząłem w 2008 roku. Dzieliłem swój czas pomiędzy pracę na etacie i realizację dodatkowych zleceń po godzinach. W 2014 roku zamieniłem pracę na etacie na realizowanie projektów na zlecenie i od tego czasu w pełni angażuję sie w powierzone mi projekty.

W pierwszej pracy zajmowałem się tworzeniem sklepów internetowych i szkoleniem klientów z ich obsługi.

Następnie zdalnie pracowałem dla firmy CloudAccess.net, w której zajmowałem się: rozwojem platform obsługi klientów hostingu, firmową stroną internetową i tworzeniem klubowych szablonów przeznaczonych na dalszą sprzedaż. Po 6 latach rozpocząłem pracę jako freelancer wspierając agencje interaktywne w realizowaniu projektów. Zapraszam na mój profil LinkedIn, gdzie zamieściłem więcej informacji na temat mojej kariery.

doswiadczenie

Moje nastawienie

Mój pomysł na życie to praca, która jest jednocześnie moją pasją. To ona sprawia, że mam pozytywne nastawienie. Każdego dnia przekuwam swoją wiedzę, doświadczenie w tworzenie stron, które służą firmom, klientom, ludziom.

W swojej pracy przywiązuję szczególną wagę do jakości kodu i do jak najlepszego odwzorowania pracy grafika. W długoterminowej perspektywie to zawsze przynosi zysk.

Wierzę, że strona internetowa to nie tylko medium przekazujące fakty. To również część opowieści o marce. To miejsce, gdzie tworzy się pozytywne doświadczenie odbiorcy. Strony, które tworzę potrafią sprostać tym wyzwaniom.


  Profile w Social Media:

  Dominik Kucharski - Freelancer
  ul. Malczewskiego 18d/8
  71-612 Szczecin, Poland
  NIP: PL5562480597
  E-mail: kontakt@mino.pl
  Skype: dominik.piotr.kucharski